Blogger tarafından desteklenmektedir.

Samsung Galaxy S5 Özellikleri Fiyatı Ne Zaman Çıkacak? Tanıtım 2013

Samsung Galaxy S5 Özellikleri Fiyatı Ne Zaman Çıkacak? Tanıtım 2013Çıkışı ile büyük ses getiren ve satış rekorlarına imza atan Galaxy S4 akıllı telefon pazarında halen en popüler cihazlar arasında yer alırken, Samsung’un güvenilir kaynaklarından alınan bilgilere göre Samsung Galaxy S5 Ocak ayı itibari ile kullanıcılarına tanıtılacak. Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak, Galaxy S5 Fiyatı,Samsung Galaxy S5 Özellikleri,Samsung Galaxy S5 Kamerası......
Çıkışı ile büyük ses getiren ve satış rekorlarına imza atan Galaxy S4 akıllı telefon pazarında halen en popüler cihazlar arasında yer alırken, Samsung’un güvenilir kaynaklarından alınan bilgilere göre Samsung Galaxy S5 Ocak ayı itibari ile kullanıcılarına tanıtılacak. Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak, Galaxy S5 Fiyatı...


Galaxy S4 ile elde edilen ve tüm dünyanın kabul ettiği başarıyı az bulan Samsung, şimdiki umutlarını Galaxy S5’e bağlamış gibi görünüyor. Edinilen bilgilere göre, sekiz çekirdek, 64 bit Exynos 5430 işlemci ile birlikte geleceği bilinen yeni amiral gemisi 16 MP’lik kamerası ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Henüz Samsung’dan resmi bir açıklama gelmese de büyük ihtimalle önümüzdeki Ocak ayı itibari ile karşımıza çıkacak olan S5, bakalım Samsung’un beklentilerini karşılayabilecek mi?

Samsung s4’ün kırmış olduğu rekorları ve halen en beğenilen telefonlardan biri olduğu göz önünde bulundurulursa yeni mode S5’in işi oldukça zor gibi görünüyor.

Şimdilik tümüyle esnek olmasa da kavisli bir ekrana sahip olan Galaxy Round teknik detay açısından Galaxy Note 3 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip.

5.7-inç boyutunda Full HD super AMOLED ekranın yanında galaxy note 3’ten ayıran özellik olarak esnek ve kavisli ekran göze çarpıyor. Yarından itibaren Güney Kore’de raflardaki yerini alacak olan ilk esnek ekranlı telefon şimdiden teknoloji severleri heyecanlandırmayı başarmış durumda.

Android 4.3 işletim sistemi ile birlikte gelecek olan Galaxy Round, 7.9mm kalınlığa ve 154 gram ağırlığa sahip.Teknik ve tasarım açısından birçok yönden Galaxy Note 3 ile benzerliğe sahip olan Galaxy Round üzerinde s-pen bulundurmamakla birlikte esnek ekranını büktüğünüzde ekran kilidinin devreye girmesi ile kullanıcılarına oldukça ilginç bir kullanım deneyimi sunuyor.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS